Edycja Ogłoszeń

 Hasło:

 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Miasta

 • Gostynin [259]
 • Inne Miasta [24]
 • Kutno [93]
 • Płock [125]
 • Włocławek [164]

Statystyki

Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ofert pracy: 666
Firm: 737
Stron: 27
Dowcipy: 109

Oferty Pracy

Gostynin
Szukam Pracy

Witam posiadam prawo jazdy kat  b pracowałem jako zaopatrzeniowiec podejmę pracę jako pomocnik na budowie stróż lub jakąkolwiek jeśli mają Państwo dla mnie jakąś propozycję bardzo proszę o telefon

Kontakt: tel. 690358480 / email: plus2000@buziaczek.pl
Data: 2014-10-20 16:55:07ID: 1586
Płock
Dam Pracę

Complex-Work poszukuje dla swojego klienta malarzy -piaskowych z doświadczeniem na danym stanowisku min 2 lata

Kontakt: tel. 24 3666 776 / email: rekrutacja@complexwork.pl
Data: 2014-10-16 11:29:52ID: 1573
Gostynin
Dam Pracę

Opis Stanowiska: Pracownik Gospodarczy-Konserwator Terenów Zielonych

Wykształcenie:

- brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe wymagania, umiejętności:
- umijętność obsługi urządzeń ogrodniczych,
- możliwość pracy na wysokości powyżej trzech metrów

Zakres Obowiązków:
- pielęgnacja terenów zielonych,
- utrzymywanie ogólnego porządku na terenie należącym do Ośrodka,
- odśnieżanie w okresie zimy

Kontakt z Pracodawcą:
Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej
Kutnowska 74B, 09-500 Gostynin
Tel. (24) 235 7158
E-mail: administracja@rops-gostynin.pl

Ogłoszenie ważne do: 27.10.2014

źródło: www.oferty.praca.gov.pl

Kontakt: tel. (24) 235 7158 / email: administracja@rops-gostynin.pl
Data: 2014-10-16 09:33:30ID: 1572
Inne Miasta
Dam Pracę

Poszukuje pomocnika do prostych prac budowlanych i porządkowych
Wincentów 6/1 09-520 łącka
zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny607760316

Kontakt: tel. 607760316 / email: nataliap158@gmail.com
Data: 2014-10-07 07:48:16ID: 1571
Gostynin
Dam Pracę

Zatrudnię spawacza Mig-Mag, spawanie półautomatem. Wymagania: bardzo dobra umiejętność spawania. Praca 4 km od gostynina. Praca od zaraz.

Kontakt: tel. 500-067-017 / email: biuro@atmp.pl
Data: 2014-10-01 08:46:55ID: 1570
Płock
Dam Pracę

Firma Miratrans Mazowsze Sp.z o.o. z siedzibą w Płocku przy ulicy Otolińskiej 25 zatrudni kierowcę w ruchu międzynarodowym.

Wymagania:

-doświadczenie w ruchu międzynarodowym

-prawo jazdy kategorii C+E

-karta kierowcy

Kontakt: tel. 24 267 99 21 / email: k.olecka@miratrans.pl
Data: 2014-09-10 09:53:23ID: 1569
Gostynin

Witam. Mam 20 lat, jestem absolwentką LO. im. T. kościuszki w Gostyninie o profilu humanistyczno-językowym. Obecnie studiuję zaocznie na Politechnice Warszawskiej w Płocku- kierunek ekonomia. Posiadam doświadczenie jako hostessa, dystrybutor ulotek, odbyty staż w banku na stanowisku kasjer/doradca klienta. Podejmę się pracy w charakterze  pracownik biurowy, specjalista do spraw sprzedaży, sprzedawca, sekretarka, itp.

Kontakt: tel. 694125656 / email: justynaweglewska@wp.pl
Data: 2014-08-25 10:10:32ID: 1568
Gostynin
Dam Pracę

Odszkodowania za słupy energetyczne!

Na Twojej działce znajdują się słupy energetyczne, lub inne urządzenia do przesyłania energi, informacji, gazu, wody?

Nikt nie pytał się Ciebie o zgodę na ich budowę?

Nikt nie zapłacił Ci za korzystanie z Twojej nieruchomości?

Nie bądź bierny!

Odzyskaj wysokie odszkodowanie i opłatę za służebność przesyłu!

Kontakt: tel. 793-69-11-69 / email: sluzebnoscprzesylu@tlen.pl
Data: 2014-08-16 21:12:42ID: 1567
Gostynin
Dam Pracę

...Zatrudnię panią do szycia na terenie Gostynina, mile widziana znajomość szycia tapicerskiego, kontakt tel. 504-279-884 - Jurek

Kontakt: tel. 504-279-884 / email: morakj@op.pl
Data: 2014-07-14 19:50:46ID: 1565
Gostynin

WITAM MAM 22LATA I DOŚWIADCZEKIE KELNERKI I SPRZEDAWCY  PODEJMĘ SIĘ KAŻDEJ PRACY JESTEM KREATYWNĄ I UCZCIWĄ OSOBĄ ORAZ SZYBKO SIĘ UCZĘ WRAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT  664573468

Kontakt: tel. 664573468 / email: amanda.dziubiska1992@wp.pl
Data: 2014-07-07 16:07:39ID: 1564
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Ostatnio Dodane Strony

GostyninPraca.CBA.PL
Serwis komputerów, laptopów Pogotowie komputerowe 24h
RÓŻNA PRACE CHAŁUPNICZE
Aukcyjnie.pl
Cz@tGostynin.pl

Moderowany katalog stron, Darmowy katalog stron, Katalog Jarmi, Top Strony, Baza stron, loook.pl, Extra strony, SEOKatalog24.net, Katalog stron, Katalog stron, SEO Katalog Stron,
Katalog F-MEDIA, KPS.PL, Katalog stron, darmowe ogłoszenia